Huawei GT 2 saat ne kadar?

Huawei GT 2 saat ne kadar? Huawei GT 2 saat ne kadar?, Huawei Watch GT 2 konuşma özelliği var mı?, Huawei akıllı saat kac tl?, Huawei GT 2 akıllı saat su geçiriyor mu?, Huawei Watch GT 2 arama yapabiliyor mu?, Huawei Watch GT 2 WhatsApp nasıl yüklenir?

Huawei Watch GT 2 konuşma özelliği var mı?

Huawei Watch GT 2 konuşma özelliği var mı?, Evet, Huawei Watch GT 2, konuşma özelliği sunar ve arama yapmanıza olanak tanır. Ancak, bu özelliğin pil tükettiğini unutmamak gerekir.

Huawei akıllı saat kac tl?

Huawei akıllı saat kac tl?, Huawei Akıllı Saat Sıkça Sorulan Sorular

%3 indirimle Huawei Watch 4 Pro Akıllı Saat 19.999TL'ye, %3 indirimle Huawei Watch 4 Pro Titanyum Akıllı Saat 22.874TL'ye, %4 indirimle Huawei Watch Buds Akıllı Saat 11.999TL'ye, %6 indirimle Huawei Watch GT 3 SE Akıllı Saat 3.611TL'ye sahip olabilirsiniz.


Huawei GT 2 akıllı saat su geçiriyor mu?

Huawei GT 2 akıllı saat su geçiriyor mu?, Huawei GT2'nin dahili bir GPS sistemi bulunuyor. Böylece açık havada spor yaparken saatinizin fonksiyonlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Huawei GT2 aynı zamanda 50 metreye kadar da suya dayanıklı şekilde üretilmiş. Huawei Watch GT2'nin uyku takibi özelliğinden ayrıca bahsetmemiz gerekir.

Huawei Watch GT 2 arama yapabiliyor mu?

Huawei Watch GT 2 arama yapabiliyor mu?, Gelen arama bildirimlerini ve arama reddetmeyi destekleyen saat modelleri: HUAWEI WATCH GT 2 (42 mm), HUAWEI WATCH GT 2e ve HUAWEI WATCH GT. Gelen aramalarda titreşimi destekleyen saat modelleri: HUAWEI WATCH GT 2 (46 mm). Sessiz mod etkinleştirildiğinde saat yalnızca gelen aramaları size bildirmek için titreyecektir.

Huawei Watch GT 2 WhatsApp nasıl yüklenir?

Huawei Watch GT 2 WhatsApp nasıl yüklenir?, Huawei Sağlık uygulamasını açın, Cihazlar öğesine dokunun ve cihaz ayrıntıları ekranına girmek için cihaz kartınızı seçin. App​Gallery uygulamasına dokunun ve Uygulamalar listesinden istediğiniz bir uygulamayı seçin ve YÜKLE düğmesine dokunun.

Huawei GT 2 akıllı saat hangi telefonlarla uyumlu?

Huawei GT 2 akıllı saat hangi telefonlarla uyumlu?, Bildirimler ekrana düşüyor ama bunları cevaplamak için yine telefonunuzu kullanmanız gerekiyor Huawei Watch GT 2 - Huawei Health Huawei Watch GT 2 hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu. Saati Bluetooth üzerinden uygulamaya bağlıyor ve kullanmaya başlıyorsunuz.

Huawei GT 2 şarjı ne kadar gidiyor?

Huawei GT 2 şarjı ne kadar gidiyor?, Huawei Watch GT 2 stres ölçme 3D cam ve paslanmaz çelik ile beraber hem şık hem de sağlam bir akıllı saat olmayı başaran Huawei Watch GT 2, ekranı sürekli açık, sürekli de nabız ölçme aktif olmasına rağmen, 2 haftaya kadar pil ömrü sunabiliyor.

Huawei Watch GT 2 EKG çekiyor mu?

Huawei Watch GT 2 EKG çekiyor mu?, Yenilenen modelde ise bu özellik de bulunacak ve yeni saat Aralık ayında satışa sunulacak. Diğer bir deyişle yeni saat, tüm Watch GT 2 Pro özelliklerine sahip olmasının yanı sra elektrokardiyografi (EKG) özelliğine de kullanabilecek. Bu özelliği kullanan akıllı saat sayısı oldukça az.

Huawei akıllı saat her telefona uyar mı?

Huawei akıllı saat her telefona uyar mı?, HUAWEI Giyilebilir cihazları, Android ve iOS cihazlarla uyumludur.

Huawei Watch GT 2 ile neler yapılabilir?

Huawei Watch GT 2 ile neler yapılabilir?, HUAWEI'nin WATCH GT 2 Serisi akıllı saatleri, kandaki oksijen doygunluğu seviyesini (SpO2) izlemenize yardımcı oluyor. Tek dokunuşla, kalbinizin ve akciğerlerinizin vücudunuza ne kadar oksijen gönderebildiğini kontrol edebilmeniz mümkün.